Geri git   Dini Forum Sitemizin tüm İslami Bilgiler özelliklerinden faydalanabilirsiniz > Üyelerimize ÖzeL > Serbest Kürsü

ebola virüsü neden ortaya çıktı


Dini Forum Sitemizin tüm İslami Bilgiler özelliklerinden faydalanabilirsiniz sitesindeki Serbest Kürsü - kategorisi altındaki ebola virüsü neden ortaya çıktı isimli konuyu görüntülemektesiniz.

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Değerlendirme Stil
Alt 01.10.2014   #1
Üye
Hellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 Özel Mesaj       Arkadas Listesine Ekle
K.Tarihi: Oct 2014
Üye Numarası: 452
Arkadaşlar: 0
Konular:
Mesajlar: 13
Rép Puanı: 1
Rép Grafiği: Hellen is an unknown quantity at this point
Standart ebola virüsü neden ortaya çıktı

Click the image to open in full size.Ebola’nın ne olduğundan çok ne amaçla ortaya çıktığı önemlidir.
Osmanlı devletinin yıkılmasıyla küresel istikrar zayıfladı, insani değerleri savunan merkez 1908’de güç kaybetti ve meydan kötülere kaldı. Yeryüzünde evrensel değerleri barışı ve doğruluğu savunan merkez devrildiğinde Yecüc ve mecüc ortaya çıkacak ve bozgunculuğa başlayacaklardı. Osmanlı çökünce insanlığa sahip çıkan halifelik merkezi yıkıldı. Sonra ABD küresel bir güç olarak ortaya çıktı ve dünyanın jandarmasıyım. dedi. Evrensel değerlere sahip çıkıyoruz dediler. İnsan hakları dediler. Ama hiç bunlarla örtüşmeyen bir siyaset yaptılar. Yeryüzünün halifesiyim niyetini temsil ederek peygamberlik ilanı yaptılar. Adaleti düzeni ve barışı sağlayacağız ve insanlığın takipçisiyiz dediler. Ama hiç de dedikleri gibi olmadı. Petrol şirketleri ve para babalarının yönettiği bir krallık oldu. Savaşlar ve Ortadoğu’ya saldırılar gözlendi Yalan, uydurma ve komplo siyaseti yapıldı. İnsanları birbirine düşürdüler ve dine saldırarak kendilerinin doğru yolda olduğunu iddia ettiler.
Yecüc ve mecüc devrinin başlaması insanlar arasındaki adil düzenini bozulması dinin yıkılması anlamına gelmektedir. Birlik kardeşlik barış büyük zarar görecek. Çünkü dünya malı için çekişme dostlukları bitirdiği gibi kardeşlikleri yıkmaktadır. İki öz kardeş baba verasetinden dolayı nasıl düşmanlık yaşıyorsa dünyaya sahip olmak için edilen mücadele de insanları, milletleri ülkeleri birbirine düşman etmektedir. Yecüc ve mecüc’ün döneminde toprak ve yeryüzü zenginlikleri için insanlar birbirini öldürmeye başlar. Osmanlı birleştirici, uzlaştırıcı ve yapıcı bir güce sahipti. Barışı ve adaleti korumaya çalışan bir ülkeydi. Dünya son üç yüz yıldır Osmanlı egemenliğinden çıkmıştı. Osmanlı mükemmel değildi ama iyiliğin de son temsil ülkesiydi. Osmanlının yıkılışıyla insanlığın başı boş kaldı. Evrensel değerler çiğnendi. Para, dünyayı yönetmeye başladı. Para babaları ülkeleri yönetir oldu. Küresel güç haline geldiler. Silahlanma yarışı, petrol savaşları, 11 eylül komplosu hep bunlardan çıktı. Osmanlının egemenliği kaybolunca Yecüc Mecüc’ün tam egemenlik dönemi başlamış oldu.
Yecüc ve mecüc’ün ortaya çıktığı zaman kıyametin çok yakın olduğu bir zamandır. Ye'cüc ve Me'cüc'ün ortaya çıkışı şöyledir. Ortaçağda inanca karşı savaş açar ve inananları cadıavı adında öldürür. Ve avrupada ortaçağda pek çok inananın ölümüne neden olur. Daha sonra yecüc mecüc güç kazanarak sedden insanların üzerine boşaldığı yıllar 1600’lü yıllarıdır. Bu dönemde İskandinav ülkelerinden ve Avrupa ülkelerinden gemilerle yola çıkan korsanların gelirleri cazipleşir ve hukuksuzca kazanma yolu tüm ülke halklarına yayılır. Güce erişip dünyayı felakete sürükleyecekleri zaman 1908-2008 zamanlarıdır. Yecüc ve mecüc tam küresel egemenliği sağlar ve deccal bu zamanda ortaya çıkar. Ve anlatılanlar günümüz zamanını tarif etmektedir. Tamamen anlatılanlara uygun kıyametsel bir dönem yaşamaktayız. Nasıl ki 1908-1923 yılları arasında yecüc mecüc kavimleri küresel egemenliği sağlayabildiler ise 2008-2023 yıllarında da küresel egemenliklerini yitireceklerdir.
Ve artık tarih değişime uğradı. Tanrı doğruyu göstermeye ve kötüleri temizlemeye karar verdi. Küresel bir değişim başladı. 2008 küresel krizi değişimin ilk sinyalini verdi. 21 aralık 2012 değişimin kırılma noktasıydı. 1 Agustos 2014 inananların direnişinin güçlendiği ve şiddetle bastırıldığı bir dönem yaşandı. Günümüzde Yecüc ve Mecüc’ün egemen olduğu yönetimlere karşı uyanış ve halk hareketleri başladı. Ve farkında olmadan kıyametsel bir gerçeği yani Armageddon savaşını yaşamaya başladık. Aynen kutsal kitaplarda tarif edildiği gibi kötüler ve yolsuz yönetimler mazlum halkları ve inananları bastırmaya başladılar. Yönetimlere yerleşmiş ve vesayetini kurmuş olan yecüc ve mecüc halkları, bu halk uyanışını şiddetle ve öldürerek bastırmaktadır. Nitekim Suriye, Irak, Libya, Mısır, Ürdün, Afganistan, Pakistan ve Afrika’da yaşananlar bunu göstermektedir. Bu arada Allah afetlerle yeryüzünü kılıçtan geçirmeye başlar. İnsanlar buna kürsel ısınma veya iklim değişikliği derler. Gerçek armageddon yaşanıyordur. Çünkü Armegeddon da savaşacak olan inananlar değil Allah’ın kendisi ile inançsızlardır. İnançsızlar güçlü olduklarından gelişmiş silahlarla inananları ve Ortadoğu halklarını öldürürken Allah da afetlerle yeryüzündeki inançsız yecüc ve mecüc halklarını kılıçtan geçirecektir. Yeryüzüne yayılmış olan bu halklar fikren inananlara saldırıları desteklediklerinden dolayı başları felaketlerden kurtulamayacaktır.Hz İsa, siyaset ile bu kötü yönetimlerle mücadele eder. Küresel ortamda hakkı söyler. Filistinlilerin öldürülmemesi gerektiğini, Irak’a neden saldırıldığını, Suriye’de halkın kendisini yönetmek istemesiyle Esad diktasına karşı olunması gerektiğini söyler. Küresel yönetimi tekelinde tutan ve silah üstünlüğünü sağlayan küresel güçlere karşı sözlü mücadele etse de güçlü olduklarından onları durduramayacak. Onların hakka yönelmesini başaramayacak ve küresel vesayet hakka yanaşmayacak. Güçlü olmaları nedeniyle dinsiz yecüc mecüc kavimleri kimseyi dinlemeyecek. Bunun üzerine İsa ve inananlar Allah’a dua ederler. Böylece yok oluşlarını hazırlayacaklar. Ve yeryüzü sert bir değişim yaşayacak. Büyük afetler gözlenecek ve keskin geçiş dönemleri yaşanacak.
Ebola virüsü hadisteki kurtçuğa benzemektedir. Ebola virüsünün resimlerini herkes görmüştür. Kurta benzer ama uzun solucan şeklinde bir virüstür. Solucan gibi uzun şeklindeki kurtçuklar iplikimsi ve spral şekildeki ebola virüsü hadislere tamamen uymaktadır.
Peygamberimizin kıyamete yakın dönemdeki hadislerinin yüzde doksanı kendi rüyalarına dayanmaktadır. Muhammet son dönemde olacakları merak eder. Müslümanlara ve inananlara neler olacak diye tasa içindeyken geleceğe ait rüyalar görmeye başlar. Deccal, mehdi, yecüc mecüc, dabbetülarz ve diğer kıyamet alametlerinin hepsi hakkındaki hadisler kendi gördüğü rüyalardan gelmektedir.
Hadiste enseden kurtçuklar emecek denilmiştir. Ense rüyada gücü ve dayanıklılığı temsil etmektedir. Hadislere tamamen uymaktadır. Ebola insanın önce gücünü azaltıyor. Zayıflatıyor. Kan kusturuyor ve kanlı ishal yaptırıyor.
Ebola virüsü çok hızlı şekilde yayılacaktır. Çıkış yerine bakarsanız batı .Afrika kıyılarıdır. İngiltere ve Fransa’ya destek veren halklarda ortaya çıkmıştır. Batı yanlısı olan ve din karşıtlığıyla bilinen batı Afrika halklarında ortaya çıkmıştır.
Yecüc ve mecüc halkları İngiltere-Fransa ve Rusya’dan oluşan üçlü bloğunun sonucunda ABD ve batı egemenliğini doğurmuştur. Bu egemenlik zamanla bozgunculuğa dönüşmüştür. Müslüman ve mazlum halklara saldırı hali onların döneminde gözlenir. Afganistan, ırak savaşı gibi başlayan süreçte Ortadoğu halkına zulmedilmiştir. Amerika ve batı siyaseti yecüc mecüc’ün bozgunculuğunu doğrulamaktadır. Bu halklara destek veren yerel halklar yecüc mecüc halkını oluşturmaktadır. Hristiyan olan Afrika ülkeleri ve batı Afrika’daki hristiyan yanlıları bu yecüc mecüc halklarındandır. Avrupa ve Amerika’nın islama yönelik yaptıkları siyaset ve kendi inanç şekilleri gerçek hristiyanlıkla hiç bağdaşmaz. Onlar hristiyan bile değillerdir. Dünya için çabalayan bozgunculuk eden savaş siyaseti yapan sapıtmış evangalist gibi şeytani bir mezheptir. Yecüc ve Mecüc halkları bunlardan oluşmaktadır.
Rabbin kendisi bir buyruk çağrısıyla yeryüzüne inecek. Gökten semavi bir ses birtakım ayete benzer yazılar duyulacak. Baş meleğin seslenmesiyle olaylar yaşanmaya başlayacak. Borozana (şura üflenecek) üflenecek ve İsrafil ordularıyla yeryüzünde savaş yapacak. Kafirleri tek tek öldürecek.
Muhammed’in bir hadisinde ‘O gün hz İsa yecüc ve mecüc ile mücadele edecek. En sonunda Allah’a dua edecek. Ve yecüc mecüc kavimlerinin boyunlarından kurtçuklar çıkacak. Hepsi ölecek. Allah’a bir daha dua edecek. Yağmur yağacak ve onların cesetlerini süpürecek.’
Erdoğan’ın siyaseti şuydu. Zalimlere karşı gücünle elinle mücadele edeceksin. Elinle mücadele edemez isen dilinle mücadele edeceksin. Dilinle mücadele edemez isen buğz edeceksin. Erdoğan bunu çok defa söyledi. Libya’da, Suriye’de, Somali’de, şimdi de ışid adıyla ırak ve dünyada söyledi. Ama bu inançsız dünyacılar Erdoğan’ı dinlemiyorlardı. Amerika’nın önderliğindeki batı medeniyeti Yecüc mecüc kavimleriydi. Hatta Amerikan yönetimine batı medeniyetine inananlara saldırmayı diye çok dedi. Yalan ve komplo ile küresel bilinci yöneten küresel bozgunculara karşı artık buğz etmekten başka seçenek kalmamıştı. Çünkü ışid toplantılarında ve iklim zirvesinde Türkiye’nin üzerine çok gittiler. Tehdit ettiler. Türkiye’nin ve Erdoğan’ın bu küresel haçlı birliğine karşı gücü yoktu. Hakkı söylemekten başka çaresi yoktu. Hatta bu Işid zirvelerinde hakkı bile söyletmediler. Bugz etmekten başka çaresi kalmıyordu. Erdoğan Allah’a dua ediyordu. Allah’ım şu bozguncular dünyayı sahiplenmişler inanan halkları öldürüyorlar. Onlara fırsat verme ve onların düzenini yık diye dua ediyordu. Ve küresel bozguncuları lanetliyordu.
2014 yılında başlayan ebola virüsü hızla tüm ülkelere ve kıtalara yayılacaktır. 2019 yılına gelindiğinde Ebola’dan çok sayıda insan ölmüş olacaktır. Genellikle dünyacı ve tanrı karşıtı olan ve kendilerini inanan zanneden hristiyan evangalistlerin ölümüyle başlayacak ve tüm inançsızlara yayılacaktır. Bozgunculuğu yol edinmiş. Haksızlıkla sahip olan. Dünya için çabalayan ve tanrıya ahirete inanmayan halklar ebola2nın türlerinden ölecekler. Ebola sürekli tür değiştiren ve evrimkleşen bir viris olarak görülecek. Ve insanlar onunla başa çıkamayacaklardır. Ölenlerin hepsi yecüc ve mecüc kavimlerinden oluşmaktadır.
Hadislerdeki gibi bu dönemde Sadece Ebola’dan değil Ebolaya benzer birtakım virüslerden, kene, sivrisinek gibi insana zarar veren pek çok böcekten insanlar zarar görecektir.
Ebola ilk batı Afrika’da gözlendi. Batı sömürgesindeki Hristiyan ülkeler bu hastalıklara yakalandı. Liberya, Sierra lone gibi ülkelerde çok görüldü. Ebola hristiyan misyonerleri hedef aldı. Hatta bazı misyonerler ülkesine gönderildi. Müslüman olmayan Afrikalılar Ebola’dan fazlasıyla etkilenecektir. Fransız, Amerika ve ispanya güçleri Afrika’da Müslümanları öldürmeye başlamışlardı. Müslümanların direnişine de Boko haram dediler. Ve küresel medyaya da inananların direnişini kötülediler. Canilik gibi gösterdiler.batılı güçler ve hristiyan Afrikalılar silahsız ve zayıf Müslümanları öldürmeye başladılar. Tanrı da düşmanlarına karşı silahlanmıştı. Böylece bölgede Ebola kaçınılmaz olarak çıkmıştı.
Ebola virüsü önce Afrika’ya yayılacak. Farklı türleri görülecek Avrupa’ya, Amerika’ya ve zamanla dünyanın tamamına yayılacaktır. Bu virüs tek cins olmayacak çeşitlenecek farklı türleri görülecek ve öncelikle inançsızları hedef alacaktır.
Işid terörü adıyla islama ve Müslüman toplumlara savaş açtılar. Batı, Arap baharına karşı haçlı birliğini kurdu. Irak ve Suriye’de inanan halklar bombalanırken dünyanın çoğu yerlerinde inananlara karşı bir savaş başlatıldı. Işid terörü adıyla normal Müslümanlar tutuklanıyor ve normal yaşamlarında büyük baskı görüyorlardı. Tam bu Işid’e savaş açtıklarında yeni bir virüs peydah oldu. Chinkungunya virüsü.
Latin Amerika'da yeni oluşan tropikal virüs tehlikesi gözlendi. Chikungunya virüsünün bir ayda 4 bin kişiyi etkilediğinden şüphe ediliyor.Dominik Cumhuriyeti'nde patlak veren ve yaklaşık 4 bin kişiye bulaştığından şüphe edilen tropikal virüs Chikungunya'nın, Latin Amerika ve Karayipler bölgesine yayılma tehlikesi taşıdığı bildirildi.
‘Allah onları enselerinden yakalayacak. Enselerinden kurtçuklar çıkacak ve hepsi kırılıp gidecek.’ Hz. Muhammed’in hadisleri günümüzde ortaya çıkıyor.
Ebola virüsü hadisteki kurtçuğa benzemektedir. Ebola virüsünün resimlerini herkes görmüştür. Kurtçuğa benzer, uzun solucan şeklinde bir virüstür. Solucan gibi iplikimsi ve spral şekildeki ebola virüsü hadislere tamamen uymaktadır.
Hz. Muhammet son döneme ait rüyalarında, dinsiz kavimlerin enselerinden emen kurtçukları görür. Ense rüyada gücü ve dayanıklılığı temsil etmektedir. Hadislere tamamen uymaktadır. Ebola insanın önce gücünü azaltıyor. Zayıflatıyor.
Ebola ilk hristiyan misyonerleri hedef aldı. Hatta bir misyoner ülkesine gönderildi. Müslüman olmayan Afrikalılar Ebola’dan fazlasıyla etkilenecektir. Fransız, Amerika ve ispanya güçleri Afrika’da Müslümanları öldürmeye başlamışlardı. Müslümanların direnişine de Boko haram dediler. Ve küresel medyaya da inananların direnişini kötülediler. Canilik gibi gösterdiler.batılı güçler ve Hristiyan Afrikalılar silahsız ve zayıf Müslümanları öldürmeye başladılar. Tanrı da düşmanlarına karşı silahlanmıştı. Böylece bölgede Ebola kaçınılmaz olarak çıkmıştı.
Ebola virüsünün çıkış yerine bakarsanız Batı yanlısı olan ve din karşıtlığıyla bilinen batı Afrika halklarında ortaya çıkmıştır. İngiltere ve Fransa’ya destek veren halklarda ortaya çıkmıştır. Hristiyan olan Afrika ülkeleri ve batı Afrika’daki hristiyan yanlıları bu yecüc mecüc halklarındandır. Bu bölgelerde ölümler bir başlangıçtır. Virüsler çok hızlı yayılacaktır. Ve her yerdeki inançsız insanlara (yecüc mecüc halklarına) bu ölümler yayılacaktır.
Yecüc ve mecüc halkları çoğunluğu İngiltere-Fransa ve Rusya’dan oluşan üçlü bloğunun sonucunda ABD ve batı egemenliği olarak ortaya çıkmaktadır. Bu egemenlik zamanla bozgunculuğa dönüşmüş müslüman ve mazlum halklara saldırı yapan bir medeniyet haline gelmiştir. Afganistan, Irak savaşı gibi başlayan süreç müslüman Ortadoğu halkına zulme dönüşür. Amerika ve batı siyaseti yecüc mecüc’ün bozgunculuğunu doğrulamaktadır. Bu halklara destek veren yerel halklar yecüc mecüc halkını oluşturmaktadır. Avrupa ve Amerika’nın islama yönelik yaptıkları siyaset tamamen ötekileştirme ve kıyımdır. Aslında bunların yaptıkları gerçek hristiyanlıkla hiç bağdaşmaz. Onlar hristiyan bile değillerdir. Dünya için çabalayan, bozgunculuk eden, savaş siyaseti yapan, dinsiz, sapıtmış evangalist diye adlandırılan şeytani bir mezheptir. Yecüc ve Mecüc halkları bunlardan oluşmaktadır.
2014 yılında başlayan Ebola virüsü hızla tüm ülkelere ve kıtalara yayılacaktır. Virüsler çeşitlenecek ve serpilecektir. 2021 yılına gelindiğinde Ebola’dan çok sayıda insan ölmüş olacaktır. Genellikle dünyacı ve Tanrı karşıtı olan yönetimlere yerleşerek insanlara zarar veren halklardır. Ve devamında kendilerini inanan zanneden hristiyan evangalistlerin ölümleriyle devam edecek. Bu virüsler tüm inançsızlara yayılacaktır. Bozgunculuğu yol edinmiş. Haksızlıkla sahip olan. Dünya için çabalayan ve Tanrı’ya ahirete inanmayan halklar Ebola’nın türlerinden ölecekler. Ebola sürekli tür değiştiren ve evrimleşen bir virüs olarak görülecek. Ve insanlar onunla başa çıkamayacaklar. Ölenlerin hepsi Yecüc ve Mecüc kavimleridir.
Hadislerdeki gibi bu dönemde Sadece Ebola’dan değil Ebolaya benzer birtakım virüslerden, kene, sivrisinek gibi insana zarar veren pek çok böcekten insanlar zarar görecektir.
Ebola virüsü önce Afrikaya yayılacak. Sonra Avrupa’ya, Amerika’ya ve zamanla dünyanın tamamına yayılacaktır. Bu virüs tek cins olmayacak çeşitlenecek farklı türleri görülecek ve öncelikle inançsızları hedef alacaktır.
KÜRESEL İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ ZİRVESİ VE GİZLİ GERÇEKLER

İklim değişikliği gaz salınımından ve havayı kirletmekten kaynaklanmıyor. Depremlerin, fırtınaların, sellerin ve dünyanın derecesinin ısınmasında aslında insan faktörü çok küçüktür. İnsanoğlu’nun küresel iklim değişimine etkisi sınırlıdır.
İklim değişikliği birtakım tedbirlerle engellenecek bir şey değildir. Bir takım tedbirlerle elbette fayda sağlarsınız ancak bu küçük ve sınırlı kalmaktadır. Kitlesel ve güçlü değişimde her ülke üzerine düşen görevi yapsa dahi iklim değişikliğini sadece yüzde on durdurabilirsiniz. İklim değişikliği daha çok astronomiktir.
Daha çok küresel iklim değişikliğinin nedeni insanlığın içinde bulunduğu psikoloji ile alakalıdır. Bu size hiç saçma gelmesin. İnanılmaz derecede doğrudur. Tanrıya inanıyorsanız buna da inanmak zorundasınız. Dünyada kaynakları ve egemenliği elinde tutmak için çabalayan bozguncu bir kesim var. Ve onlar adına çalışan bir Amerikan yönetimi görmekteyiz. İnsanlığa zarar veren ve savaş siyaseti güden bu yapı her türlü komployu ve medyayı kullanıyor. Ortadoğu’ya saldıran ve inananlara zulmeden bir küresel haçlı birliği görmekteyiz. El kaide adıyla Müslümanlara başlatılan savaşı şimdi Işid adıyla görmekteyiz. Bir taraftan adalet, özgürlük ve eşitlik isteyen Arap halkları var. Bu Müslüman halklar insan gibi yaşamak istiyor. Diğer taraftan dünyayı sömüren kötülük üzerinden beslenen bozguncu bir yapı var. Bunlar inananlara savaş açıyor.
Dinsiz yönetimlere başkaldıran inançlı halklar artık ‘Hak, adalet, özgürlük ve eşitlik’ istemektedir. Bu nedenle Arap baharı başlamıştır. Ancak dünyada Amerika önderliğinde öyle bir yapı var ki sürekli inananlara ve Müslümanlara saldırmaktadır. Değişim yaşandığı 21. yüzyılda Afetler yaşanmakta ve küresel iklim değişikliği gözlenmektedir. Pek çok insan bu gerçekleri bilmektedir. ‘İnananları öldürürseniz Tanrı da müdahale eder.’ Tarihin her döneminde bu gerçekleri görmekteyiz. Dünyada yaşananlar ile iklim değişikliği aynı döneme rast geliyor.
Musa dönemine inanmıyor musunuz. Kavimlerin helakına inanmıyor musunuz. Daha doğrusu Tanrıya inanmıyor musunuz diye sorsanız herkes Evet inanıyoruz diyecektir. Peki bugün yaşananların Tanrısal bir gerçek olduğuna neden inanılmıyor.
Hem müslümanlara karşı Işid adıyla haçlı birliği kuruyorlar, hem de iklim değişikliği ile mücadele edeceğiz diyorlar. İklim değişikliği zirvesinin hemen ardında afetler baş gösterecek. 23.09.2014 dünya iklim değişikliği zirvesi gerçekleşiyor. Ve beraberinde havalar birden soğuyor.
Suriye’de, ırak’ta, libya’ da, Cezayir’de, Yemen’de, mısır’da, Filistin’de, Afganistan’da, Pakistan’da ve Afrika’da inananlar öldürülüyordu. Müslüman toplumlar hedef yapılmıştı. Dinsiz yönetimler inançlı halklara savaş açtı. Yönetimler silahlarıyla mazlum ve inanan halkları öldürüyorlardı. Yönetimlerdeki şeytan yandaşları egemenliği kaybetmemek için inananlara savaş açmıştı. Tanrı da küresel ısınma ve afetlerle karşı bir savaşa başlamıştı.
İklim değişikliği bozguncu batılı kavimlerin yaptıklarına karşı ortaya çıkan bir gerçektir. Batı medeniyeti yine haçlı ittifakı kurmuş inanan halklara savaş açmıştı. Tanrı da afetlerle bozguncu kavimlere ve destekçi halklarına savaş açmıştı. Erdoğan iklim değişikliği zirvesinde konuşurken dünyada tüm bu yaşanan afetler sizin zihniyetiniz ve kirli siyasetiniz yüzünden diyemiyordu. Erdoğan, Ortadoğu’da özgürlük ve eşitlik isteyen Arap baharını şiddetle durduranlara karşı bu afetlerin geldiğini biliyordu. Erdoğan her şeyin farkındaydı ama gel ki dünyadaki zihniyet ne bunu anlayabilirdi ne de savaşsız durabilirdi. Dünyayı yönetenler, kavgacı, şiddetçi saldırgan ve çirkefti. Böyle bir ortamda Erdoğan Işid’e karşı mücadeleye destek vereceğiz ama sınırlı desteğimiz olacak demekten başka çaresi yoktu.
İnananlara ve müslümanlara karşı küresel bir haçlı birliği kurdular. Işid adıyla arap baharına ve islamın güçlenmesine savaş açtılar. Allah’ da iklim değişikliği ile batı medeniyetine dinin karşısındaki anlayışa savaş açtı.
Tam yüz yıl önce Birinci dünya savaşı’nın tam tersi olayları yaşayacağız. Armageddon savaşı başladı. Afetler ve kıtlık görülecek. Ve bu savaşı Tanrı yapacak. Küresel güçlere karşı Tanrı savaşacaktı. 2021 yılına gelindiğinde İnsanlar afetlerden, hastalıktan ve virüslerden dolayı üçte bir oranında öleceklerdi. Bu dönem tüm kutsal kitaplarda anlatılmaktadır.
Hellen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir:


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
hz isanın yecüc mecüc kavimleriyle mücadelesi Hellen Serbest Kürsü 1 30.01.2017 15:07
gog magog (yecüc mecüc) nedir kimdir Hellen Serbest Kürsü 0 01.10.2014 12:22
İklim değişikliği tayyip erdoğan döneminde hissettirecek fetih Serbest Kürsü 0 31.07.2014 22:20
tayyip erdoğan ve mehdilik iddiasında olanlar fetih Serbest Kürsü 0 31.07.2014 22:18
Tayyip Erdoğan'ın cihadı sabuha Serbest Kürsü 0 23.03.2013 12:33


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
Site Optimizasyon : By eFe
Sitemizde Yenimisiniz ? Yardım Konuları