Geri git   Dini Forum Sitemizin tüm İslami Bilgiler özelliklerinden faydalanabilirsiniz > mIRCte.Org geneL > irc.mIRCte.org GeneL > Yeni Web Siteleri - Site Haberleri

Sohbetin Kalitesi ve Kullanıcı Memnuniyeti


Dini Forum Sitemizin tüm İslami Bilgiler özelliklerinden faydalanabilirsiniz sitesindeki Yeni Web Siteleri - Site Haberleri - kategorisi altındaki Sohbetin Kalitesi ve Kullanıcı Memnuniyeti isimli konuyu görüntülemektesiniz.

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Değerlendirme Stil
Alt 29.08.2019   #1
ÖzeL Üye
 Özel Mesaj       Arkadas Listesine Ekle
K.Tarihi: Jul 2019
Üye Numarası: 934
Arkadaşlar: 0
Konular:
Mesajlar: 5
Rép Puanı: 1
Rép Grafiği: Babasultan is an unknown quantity at this point
Arrow Sohbetin Kalitesi ve Kullanıcı Memnuniyeti

İslami sohbet kalitesi güvencesi
Her Pazartesi toplanan ekibimiz, müşteri destek temsilcilerimizin performansını değerlendirmek için özel olarak oluşturulmuş raporlama yazılımımızı kullanır. Dini Sohbet odasındaki görevli arkadaşlarımız, yazılı dini sohbetin genel performansı için kritik olan önemli performans göstergelerini değerlendirir ve sohbete yön verir.

Dini Chat hizmetleri için azami çaba göstermekteyiz, bu nedenle odada bulunan userlere göre chat sohbetin seyrini sürekli takip ediyoruz. Bazı kullanıcılar için, örneğin sohbet-to-sohbet oranını veya çözünürlük oranını ölçüyoruz.

Genel yazılı dini sohbet performansı için kritik olan ilk tepki süresi, ortalama tepki süresi ve kullanıcı memnuniyeti sayılabilir. Kullanıcılar sohbet yoluyla hızlı ve etkili destek ve cevap beklemektedir, ve bu ölçümler, bu beklentilerin karşılanıp karşılanmadığının temel bir ölçütüdür. Bu performans göstergeleri de site yöneticileri ve görevli arkadaşlar tarafından baz alınır ve performans karşılaştırmaları yapılır.

Görevli Takım Liderleri, Yazılı Dini Sohbet Ajanlarının kullanıcılar arasındaki yanıt sürelerini her hafta değerlendirir.


İslami Sohbet ilk başladığında ajan ziyaretçiye dikkat verdi mi? Bir sohbetin başlangıcından itibaren yüksek beklentileri ayarlamak bizim için önemlidir. Hızlı bir ilk müdahale, kullanıcıyı olumlu bir sohbet deneyimi için hazırlar. https://sohbetlim.net

40 saniye hedef tepki süremizdir, ancak gerçek ortalama tepki süremiz her zaman iyileşme arzumuz nedeniyle çok düşüktür. Her hafta toplantı yaparak Faaliyet Sonu İnceleme (FSİ) raporu hazırlıyoruz, stratejimizde değişiklikler yapıyoruz ve daha iyi olmanın başka yollarını arıyoruz.

Kullanıcı memnuniyeti, web sitesi ziyaretçilerinin islami sohbetten istediklerini alıp almadıklarını belirlememizi sağlar. Bir dini Sohbet Ajanı bir ziyaretçinin isteğini hızlı ve kolay bir şekilde yerine getirse bile, beklentilerinin karşılandığı anlamına gelmez. Bir kullanıcı tüm yanıtları 40 saniyeden kısa sürede alabilir ancak bu, tüm beklentilerinin karşılandığı anlamına gelmez.

Hedef kullanıcı memnuniyeti seviyemiz % 98 olmasına rağmen, görevli arkadaşlarımızın ve Ekip Liderlerimizin ve operasyon ekibimizin geri kalanının zor çalışması sayesinde, 2019 yılı için ortalama kullanıcı memnuniyeti notumuz % 98'i fantastik bir seviyede. Eğer bir müşteri% 97'den az bir müşteri memnuniyeti derecesi elde ederse, nedenini belirlememiz gerekir. Söylediğimiz gibi, yanıt süreleri kullanıcı memnuniyetini etkileyen tek faktör değildir .

Görevli arkadaşların, kişiliklerini sohbet içinde kullanma şekilleri de önemlidir. Dini Sohbet konusunda ehil görevlilerin her sohbette coşku göstermesi gerekir; web sitesi ziyaretçisine yardımcı olmaktan heyecan, her iki taraf için de harika bir deneyim sunuyor. Bu yüzden https://dinisohbeti.com sitemiz her daim kaliteyi ön planda tutmaya çalışmaktadır. Kullanıcı ve okuyucu memnuniyeti oluşturmak için, web sitesi ziyaretçileriyle her etkileşimde bulunduğunuzda gerçekten ilgilenmeniz gerekir.

Mesajları doğru okumak ve uygun şekilde cevap vermek de% 99 memnuniyet elde etmek için çok önemlidir. Dinlenmiyormuş gibi hissetmek, bir müşteri hizmetleri temsilcisi sorunuzun bir kısmını geçmiş veya yeterince bilgili olmadığı için olağanüstü bir deneyim sunmuyor.

Dini Chat Sohbet Kalitesi Güvence Süreci, performansımızı izlememize izin verir… en önemlisi, bu hedeflere ulaşmayı yeterli bulmuyoruz. 30 saniyelik ortalama yanıt süresi hedefimize ulaştık ve gelişmeye devam ettik. Yaptığımız her şeyi izliyoruz ve tüm verileri en az haftada bir makro ve mikro düzeyde inceliyoruz.

Dini Chat Sohbet kalitesi güvencesi
https://dinisohbetodalari.com sitemiz de; İslami Sohbet Kalite Güvence Süreci, bir kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığı konusunda biraz daha derine inmemize izin verir .

Eğer bir Dini Sohbet Görevlisinin kullanıcı memnuniyeti derecesi hedef derecelendirmemizin altına düşerse, bunu kendi aramızda sorgular ve ilgili arkadaşı ikaz ederiz.

Göz önünde bulundurulması gereken birçok açı var. Hızlı cevapları ve gerçek cevapları kontrol etmek yeterli değildir; bize göre, dini chat sohbet, basit bir soru ve cevap hizmetinden çok daha fazlasıdır.

İslami Sohbet Görevlilerimizin oluşturduğu kişisel etkileşimler sayesinde kullanıcılar arasında ilişkiler kurar, nitelikli sohbetler oluşturur, mükemmel sohbet önerileri yapar. Bu nedenle https://mircte.net sitemiz her daim bir adım önde olmuştur.

Kullanıcılarımızın beklediği canlı dini sohbet standartlarını sağlamak için hayati öneme sahip birçok husus vardır. Konuşmalar ve ilişkiler kurarız; bu nedenle tonlama, konuşma yapısı ve kullanıcı hedefleri gibi özellikler çok önemlidir. Her sohbet, kullanıcılara özel bir hedefe ulaşmanın yanı sıra ziyaretçi için harika bir deneyim olarak öne çıkmalıdır. Bunu en iyi yerine getiren de https://www.dinichat.net isimli sitemizdir. Bir başka makalede görüşmek ümidiyle hoşçakalın.


Konu eFe tarafından (29.04.2020 Saat 15:35 ) değiştirilmiştir.
Babasultan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Tag Ekle
dini chat , dini sohbet , islami sohbet


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir:


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
İklimlendirmede Başyıldız Kalitesi mehmetcan Serbest KürSü 0 04.06.2019 02:41
Zevce İle Sohbetin Edebleri eSiLa iSLamda aiLe 0 02.05.2013 14:17


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
Site Optimizasyon : By eFe
Sitemizde Yenimisiniz ? Yardım Konuları